skovensko

METROPOLITEJ s.r.o.


Spoločnosť METROPOLITEJ, s.r.o. vznikla v roku 2001. Medzi naše hlavné činnosti patria prenájom nehnuteľností, výstavba a rekonštrukia výrobných a skladových priestorov. Taktiež výstavba nových rodinných domov, rekonštrukcia a predaj nehnuteľností. Sme profesionáli s viac ako 17 ročnými skúsenosťami na trhu.

NAŠE PORTFÓLIO


Prenájmom ako aj predajom nehnuteľností sa zaoberáme na celom západnom Slovensku. Ponúkame prenájom a predaj nehnuteľností, kacelárií, skladov, výrobných hál slovenským aj nadnárodným firmám v Nitre, Topoľčanoch,  Bratislave, Trnave, Partizánskom, Bánovciach nad Bebravou.

Medzi naše uskutočnené projekty patria výstavba rodinných domov v Dežericiach v okrese Bánovce nad Bebravou, realizácia 15 rodinných domov  Šimonovany v okrese Partizánske. Plánovaná je taktiež výstavba priemyselného parku ÚSOŠIE Dežerice.

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP


Na základe dlhoročných skúseností pomáhame a odbremeňujeme našich klientov od zabezpečenia potrebných formalít a dokumentov, ktoré si vyžaduje sprostredkovanie realitného obchodu – vypracovanie zmlúv, listy vlastníctva, snímky z katastrálnej mapy, znalecké posudky, návrhy na vklad a iné. Naša činnosť zahŕňa aj právne, daňové a investičné poradenstvo. Tím maklérov METROPOLITEJ robí všetko preto, aby prevody a zmluvy prebehli v poriadku pre všetky zúčastnené strany. Ceníme si, že spokojní klienti sa na nás obracajú aj v ďalších realitných zámeroch.